Презентація LT-Master F60 на AGROTECH 2024

Презентація LT-Master F60 на AGROTECH 2024


Зустрічайте XXIX Міжнародні Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, які відбудуться в Кельце з 8 по 10 березня 2024 року. Тут ви зможете ознайомитися з найсучаснішими досягненнями сільськогосподарської галузі зі всього світу.


AGROTECH - найбільша аграрна виставка у Польщі, яка вражає масштабами та впевнено займає перші позиції у рейтингу найкращих виставок Європи. І цього року вона обіцяє бути ще більш захоплюючою та інформативною!


AGROTECH - це не тільки виставка, це місце, де ви знайдете відповіді на питання про транспортні засоби та обладнання для точного землеробства, про роботи, які можуть виконуватися автономно, та багато іншого. Ви побачите найновіші трактори, комбайни, машини та пристрої для обслуговування господарств, які забезпечуватимуть ефективність та економію в господарстві.


Запрошуємо вас відвідати презентацію нашої найновішої моделі вакууматора силосу LT-Master F60.

Представники MNC Group з нетерпінням будуть чекати на ваше появу, щоб розповісти про всі переваги та можливості цієї передової моделі.

Під час виставки ви зможете поспілкуватися з провідними фахівцями галузі, отримати поради та рекомендації щодо вибору та використання сільськогосподарської техніки.


Не упустіть можливість бути частиною цієї захоплюючої події!


Запрошуємо вас на AGROTECH 2024 до Targi Kielce.


Детальніше за посиланням - https://www.targikielce.pl/agrotech

Свяжитесь

с нами

АДРЕС
г.Харьков, пр.Науки, 36
Заполните форму
Ваши данные под защитой
Этот веб-сайт использует файлы cookie, чтобы обеспечить вам максимальное удобство
Хорошо