Презентація LT-Master F60 на AGROTECH 2024

Презентація LT-Master F60 на AGROTECH 2024

Зустрічайте XXIX Міжнародні Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, які відбудуться в Кельце з 8 по 10 березня 2024 року. Тут ви зможете ознайомитися з найсучаснішими досягненнями сільськогосподарської галузі з усього світу.

AGROTECH - найбільша аграрна виставка у Польщі, яка вражає масштабами та впевнено займає перші позиції в рейтингу найкращих виставок Європи. І цього року вона обіцяє бути ще більш захопливою та інформативною!

AGROTECH - це не лише виставка, це місце, де ви знайдете відповіді на питання про транспортні засоби та устаткування для точного землеробства, про роботи, які можуть виконуватися автономно, та багато іншого. Ви побачите найновітніші трактори, комбайни, машини та пристрої для обслуговування господарств, які забезпечать ефективність та економію в господарстві.

Запрошуємо вас відвідати презентацію нашої найновішої моделі вакууматора силосу LT-Master F60.
Представники MNC Group з нетерпінням чекатимуть на вашу появу, щоб розповісти про всі переваги та можливості цієї передової моделі.
Під час виставки ви зможете поспілкуватися з провідними фахівцями галузі, отримати поради та рекомендації щодо вибору та використання сільськогосподарської техніки.

Не пропустіть можливість бути частиною цієї захопливої події!

Запрошуємо вас на AGROTECH 2024 до Targi Kielce.


Детальніще за посиланням - https://www.targikielce.pl/agrotech

Зв'яжіться

з нами

АДРЕСА
г.Харків, пр.Науки, 36
Заповніть форму
Ваші дані під захистом
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам максимальну зручність
Добре